Сімейні адвокати

Повний адвокатський захист і комплексна юридична допомога Клієнту та його сім’ї, за абонентською програмою СІМЕЙНІ АДВОКАТИ® означає, що Клієнт та члени його сім’ї по всій території України отримують від Компанії правову допомогу та адвокатський захист прав у цивільних, кримінальних, адміністративних справах та справах про адміністративні правопорушення. Крім цього, Компанія представляє інтереси сім’ї Клієнта або окремих її членів у всіх можливих відносинах з будь-якими фізичними чи юридичними особами.

Клієнт та його сім’я отримують допомогу цілодобово, без вихідних та святкових днів, перерви на обід, а адвоката Компанії Клієнт та його сім’я можуть викликати на роботу, додому чи на місце події.

До виключних прав Клієнта та всіх членів його сім’ї за абонентською програмою СІМЕЙНІ АДВОКАТИ® належать: право протягом терміну дії договору отримувати безкоштовні консультації та правові поради в конкретних ситуаціях, які виникають у житті без обмеження кількості таких консультацій. В інтересах Клієнта та членів  його сім’ї, за потреби, безкоштовно складаються прості заяви або скарги, а також надається безкоштовне методичне забезпечення. Клієнт та всі члени його сім’ї вправі отримувати безкоштовну правову  допомогу Компанії в трудових  та соціальних спорах.

Клієнт адвокатської компанії, який є абонентом СІМЕЙНИХ АДВОКАТІВ®  вправі внести гонорар за отриману допомогу у формі післяоплати, відтермінувати внесення гонорару або розтермінувати внесення гонорару частинами на тривалий час. Тривалість цього часу, а також розмір внесків встановлюється у кожному випадку окремо з урахуванням побажань та можливостей Клієнта. У всіх випадках Клієнт адвокатської компанії та члени його сім’ї, які користуються допомогою СІМЕЙНИХ АДВОКАТІВ®, вносять гонорар спеціальної вартості (лояльного розміру), яка вказані у розділі меню “Послуги та ціни”. Абонент програми СІМЕЙНІ АДВОКАТИ®  може внести вартість гонорару у формі товарів та послуг (бартер). Розмір гонорару є сталим і за жодних обставин не може бути змінений в бік зростання.

Клієнт та всі члени його сім’ї отримують можливість виготовити персональну пластикову КАРТКУ КЛІЄНТА, яка є посвідченням особи, що перебуває під захистом адвокатської компанії. У КАРТКУ КЛІЄНТА вміщено фото Клієнта, його прізвище, ім’я, по-батьковімісце проживання, номер та термін дії укладеного з Компанією договору, а також текст, який засвідчує, що пред’явник КАРТКИ КЛІЄНТА перебуває під захистом    Адвокатської компанії “АВЕЛЕКС” і у разі його затримання слід негайно повідомити адвоката Клієнта за поданими номерами телефону тощо.

Вартість абонентської плати за програмою СІМЕЙНІ АДВОКАТИ®є символічною і  становить лише 1700 грн./рік (1/2 мінімальної заробітньої плати або 50 Євро на всю сім’ю Клієнта.

Кількість членів сім’ї, що підпадають під захист Компанії за цим договором є необмеженою.

Клієнт отримує можливість запобігти виникненню проблемних ситуацій, набуває безперечну перевагу перед можливими опонентами, перебуває у виграшній позиції, яка підкреслює і оздоблює його статус.

Якщо Клієнт Компанії виявить незадоволення якістю отриманої допомоги, йому будуть повернуті сплачені ним кошти. Це правило діє безумовно коли якість допомоги постраждала з вини Компанії або її працівників. Якщо Керуючий партнер Компанії, який розглядає скарги Клієнтів, прийде до висновку, що якість наданої Клієнту допомоги відповідає належному рівню, а скарга чи претензія є не обгрунтованою та безпідставною, то одночасно з поверненням коштів Клієнту, з ним розривається укладений договір без можливості в майбутньому укласти будь-який новий договір з Компанією.

Компанія будує з своїми Клієнтами партнерські відносини, які вперше в Україні передбачають можливість внесення Клієнтом нових, узгоджених, умов у свій договір, що робить його не просто покращеним, а ексклюзивним.

Договори про повний адвокатський захист і комплексне юридичне обслуговування Клієнта та його сім’ї, за абонентською програмою СІМЕЙНІ АДВОКАТИ® укладаються особисто Клієнтом в приміщенні Адвокатської компанії “АВЕЛЕКС” (м.Львів, вул.Шептицьких, 14). Потрібно мати при собі паспорт. За бажанням майбутнього Клієнта, для укладення договору адвокати та спеціалісти Компанії можуть бути запрошеними  до нього додому.

Клієнт та його сім’я також безкоштовно може брати участь у тренінгах, семінарах лекціях та підписатися на поштову розсилку з новелами українського законодавства.

Після укладення договору, Клієнт може замовляти послуги адвокатів Компанії по телефону, електронній пошті, скайпу, факсу та іншими доступними йому засобами зв’язку.

 СІМЕЙНІ АДВОКАТИ®  – права сім’ї захищено.