Новини

25.01.2018

Співпраця із закордонними партнерами

  “Адвокатська компанія “Авелекс“, спільно із закордонними партнерами, за наявності підстав, гарантує стягнення в інтересах громадян України грошових сум за заподіяння смерті, ушкодження здоров’я в наслідок ДТП, нещасних випадків на виробництві та внаслідок протиправних діянь (злочинів).

Компанія “Авелекс” гарантує повний супровід та високу якість у відстоюванні інтересів наших клієнтів за кордоном”.
22.11.2017

Адвокати у Львові, адвокати Львів, юристи у Львові, юристи Львів, адвокатська допомога і захист, юридичні послуги, адвокати України

Адвокати у Львові, адвокати Львів, юристи у Львові, юристи Львів, адвокатська допомога і захист, юридичні послуги, адвокати України, консалтинг, маркетинг, фінансове та банківське право, цивільний, адміністративний, кримінальний процес … це далеко не повний перелік інтернет- запитів відповідь на які Ви зможете отримати в Адвокатської компанії «Авелекс” на цьому сайті а також в офісі компанії в Львові вулиця Шептицьких, 14.

15.02.2017

Адвокати у Львові, адвокати Львів, юристи у Львові, юристи Львів, адвокатська допомога і захист, юридичні послуги, адвокати України…

Адвокати у Львові, адвокати Львів, юристи у Львові, юристи Львів, адвокатська допомога і захист, юридичні послуги, адвокати України, консалтинг, маркетинг, фінансове і банківське право, цивільний, адміністративний, кримінальний процес… це лише невеликий перелік інтернет-запитів відповідь на які Ви зможете отримати у Адвокатської компанії “Авелекс” на цьому сайті а також у офісі Компанії в м.Львові вулиця Шептицьких, 14.

02.07.2016

До відома працівників правоохоронних органів України

Адвокатська компанія “АВЕЛЕКС” доводить до відома працівників правоохоронних органів, що провадять дізнання, досудове слідство, здійснюють прокурорський нагляд за дотриманням процесу під час кримінального провадження та провадження справ про адміністративні правопорушення, що фізичні особи, які уклали договір про надання правової допомоги за абонентськими програмами “СІМЕЙНІ АДВОКАТИ” та “ПРИВАТНІ АДВОКАТИ”, згідно положень вказаного договору, не можуть давати будь-які пояснення у відсутності адвоката Компанії. Така позиція не пов’язана з недовірою до правоохоронних органів, а покликана полегшити їм роботу, зробити її якіснішою, дотриматися прав та основоположних свобод людини. Просимо, у всіх випадках затримання Клієнтів Адвокатської компанії “АВЕЛЕКС”, повідомляти про це адвокатів компанії негайно. Сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами у справі побудови правової держави в Україні. З повагою, адвокати Адвокатської компанії “АВЕЛЕКС”.

07.06.2016

Слухайте, щоб обміркувати

  Адвокатська компанія “АВЕЛЕКС” доводить до відома посольств, консульств, дипломатичних представників іноземних країн, акредитованих в Україні, що відповідно до абонентської програми “МІЖНАРОДНІ АДВОКАТИ” кожний громадянин і підданий Вашої держави, кожний правовий інтерес юридичної особи з іноземним капіталом, може отримати належну адвокатську допомогу та захист прав, свобод та законних інтересів в Україні.

25.01.2016

Адвокатська компанія “АВЕЛЕКС” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади помічника адвоката.

Адвокатська компанія “АВЕЛЕКС” завершує конкурс на заміщення вакантної посади помічника адвоката. Вимоги до кандидатів: вища юридична освіта, відсутність обмежень визначених Законом України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність” та Правилами адвокатської етики. Конкурсанти складатимуть психологічні тести, а також тести на рівень IQ. Бажане знання іноземних мов.
З особами, які успішно пройдуть конкурс, буде укладено довгостроковий контракт. Помічники адвокатів регулярно проходитимуть тренінги, навчання, семінари, братимуть участь у наукових, правових та ділових конференціях в Україні та за кордоном.