Про компанію

Хто ми? – Адвокатське об’єднання, яке надає усі види адвокатської допомоги та здійснює представництво фізичних та юридичних осіб в галузі цивільного, кримінального, адміністративного, господарського права, сімейного, житлового, спадкового, земельного, корпоративного, фінансового, банківського та інших галузей права.

  Місія Компанії – побудувати в Україні ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ.   Мета Компанії –  зробити кваліфіковану адвокатську допомогу в Україні доступною кожній людині.   Унікальність Компанії полягає у тому, що це перше і єдине в Україні адвокатське об’єднання, яке створює благополуччя Клієнта та його сім’ї, використовує інновації у своїй діяльності, націлюється на запобігання проблем у житті Клієнта за допомогою знаків для товарів і послуг  – AVELEX®, АВЕЛЕКС®, СІМЕЙНІ АДВОКАТИ®, ПРИВАТНІ АДВОКАТИ®, КОРПОРАТИВНІ АДВОКАТИ®, МІЖНАРОДНІ АДВОКАТИ®  

Стех Юрій Ярославович

Засновник і керуючий партнер Адвокатської компанії «АВЕЛЕКС». Cудовий захист та представництво, кримінальне, житлове, сімейне право, право інтелектуальної власності тощо.

Кутна Олена Анатоліївна

Партнер Адвокатської компанії «АВЕЛЕКС». Цивільне, сімейне, кримінальне право.

Бартків Ігор Богданович

Партнер Адвокатської компанії «АВЕЛЕКС». Кримінальне, цивільне та адміністративне право.