Міжнародні адвокати

Повний адвокатський захист і комплексне юридичне обслуговування бізнесу (іноземних компаній, фірм, спільних підприємств, підприємтсв з іноземними інвестиціями, іноземних приватних підприємців), приватних осіб іноземних громадян та їх сімей, осіб без громадянства, впровадження і захист інвестицій, яке включає в себе безкоштовні юридичні консультації з будь-яких питань сімейного, спадкового, житлового, земельного, банківського, корпоративного, податкового, цивільного, кримінального та адміністративного права, закріплення за Клієнтом (його сім’єю, фірмою) особистого адвоката, безкоштовне складання простих заяв та документів, цілодобову можливість негайного виклику адвоката на місце події, додому, на роботу, виготовлення для Клієнта пластикової КАРТКИ КЛІЄНТА (яка містить інформацію про наявність договору Клієнта з адвокатською компанією, а також потребу негайного виклику адвоката за поданими номерами телефону), крім цього можливість оплатити послуги адвокатів Компанії в розстрочку та відстрочку, готівковими та безготівковими платежами за спеціальними цінами прямо у офісі Компанії.

Громадяни України, за допомогою Компанії, можуть отримати можливість навчання за кордоном, а також дозвіл на постійне проживання у ЄС. Одночасно, можливе створення юридичних осіб на території ЄС.

Вартість абонентської плати для фізичних осіб становить 365,00 грн./1 рік.

Вартість абонентської плати для юридичних осіб становить 1200 грн./1 рік.

Вартість додаткових послуг наведена в розділі “Послуги та Ціни”.

Якщо Клієнт Компанії виявить незадоволення якістю наданих послуг, йому будуть повернуті сплачені ним кошти. Це правило діє безумовно коли якість наданих послуг постраждала з вини Компанії. Якщо Керуючий партнер Компанії, який розглядає скарги Клієнтів, прийде до висновку, що якість наданих Клієнту послуг відповідає належному рівню, а скарга чи претензія є не обгрунтованою та безпідставною, то одночасно з поверненням коштів Клієнту, з ним розривається укладений договір без можливості в майбутньому укласти будь-який новий договір з Компанією.

Клієнти отримують можливість запобігти виникненню проблемних ситуацій, набувають безперечну перевагу перед можливими опонентами, перебувають у виграшній позиції, яка підкреслює і оздоблює його статус.

Детальніше усі аспекти можливої співпраці можна обговорити в офісі Компанії у м.Львів, вул.Шептицьких, 14.

МІЖНАРОДНІ АДВОКАТИ®  – my legal support in Ukraine.