Сімейні адвокати

Повний юридичний захист та комплексна правова допомога Клієнту та його родині за програмою підписки. СІМЕЙНІ АДВОКАТИ® означає, що Клієнт та члени його сім’ї по всій Україні отримують правову допомогу та адвокатський захист прав у цивільних, кримінальних, адміністративних та адміністративних справах. Крім того, Компанія представляє інтереси родини Клієнта або її окремих членів у всіх можливих відносинах з будь-якими фізичними або юридичними особами.

Клієнт та його сім’я отримують допомогу цілодобово, без свят та свят, перерви на обід, а адвокат Компанії Клієнт та його сім’я можуть закликати до роботи, вдома або за місцем події.

До виключних прав Клієнта та всіх членів його сім’ї за програмою підписки СІМЕЙНІ АДВОКАТИ®  включають: протягом строку дії договору, отримують безкоштовні консультації та юридичні поради в конкретних ситуаціях, що виникають у житті, не обмежуючи кількість таких консультацій. У інтересах Клієнта та членів його сім’ї, якщо це необхідно, видаються прості заяви чи скарги, і безкоштовна методична підтримка надається. Клієнт та усі члени його сім’ї мають право на безоплатну правову допомогу Компанії у трудових та соціальних спорах.

Клієнт юридичної фірми, яка є абонентом СІМЕЙНІ АДВОКАТИ®  має право сплатити комісію за отриману допомогу у формі післяплати, відкласти сплату комісійних або довго розподіляти плату за окремі частини. Тривалість цього часу, а також сума внесків, встановлюються в кожному випадку окремо, з урахуванням побажань і можливостей Клієнта. У всіх випадках Клієнт юридичної фірми та члени його сім’ї, які користуються цією допомогою СІМЕЙНІ АДВОКАТИ®, створити спеціальну вартість (лояльний розмір), вказану в розділі “Послуги та ціни”. Абонент програми Сімейні Правооцінки може стягувати плату у вигляді товарів та послуг (бартер). Розмір гонорару є постійним і за жодних обставин не може бути змінений у напрямку зростання.

Клієнт та всі члени його сім’ї отримують можливість зробити персоналізований пластик КЛІЄНТСЬКА КАРТА, який є свідоцтвом особи, яка захищена юридичною фірмою. У КЛІЄТСЬКА КАРТА Фото Клієнта, його прізвище, ім’я, місцезнаходження, прізвище, місце проживання, номер і термін дії договору, укладеного з Компанією, а також текст, який засвідчує, що на пред’явника КЛІЄНТСЬКОЇ КАРТИ захищений юридичною фірмою “AVELEX”, і в разі його затримання необхідно негайно інформувати адвоката Клієнта про вказані номери телефонів тощо.

Вартість передплати за програму СІМЕЙНІ АДВОКАТИ® є символічним і становить лише 1700 грн / рік (1/2 від мінімальної заробітної плати або 100 євро для всієї родини Клієнта).

Кількість членів сім’ї, що підлягають захисту Компанії за цією угодою, необмежена.

Клієнт отримує можливість запобігти виникненню проблемних ситуацій, набуває непереборної переваги над можливими супротивниками, перебуває у виграшній позиції, яка підкреслює і прикрасить свій статус.

Якщо Клієнт Компанії виявляє невдоволення якістю отриманої допомоги, йому повертаються гроші, які йому сплачуються. Це правило застосовується безумовно, коли якість допомоги постраждала з вини Компанії або її працівників. Якщо Керуючий Партнер Компанії, розглядаючи скарги Клієнтів, дійде висновку, що якість наданої Клієнту допомоги відповідає відповідному рівню, а скарга чи претензія є невиправданою та необгрунтованою, то одночасно з поверненням коштів для Клієнта, укладена з нею угода зривається без можливості в майбутньому укладати будь-яку нову угоду з Компанією.

Компанія налагоджує партнерські стосунки зі своїми Клієнтами, яка вперше в Україні передбачає можливість для Клієнта запровадити нові, узгоджені умови у своєму контракті, що робить його не просто покращеним, а виключним.

Угоди про повну захист адвоката та комплексне юридичне обслуговування Клієнта та його родини за програмою підписки СІМЕЙНІ АДВОКАТИ® особисто укладені Клієнтом у кімнаті Юридична фірма “Авелекс” (Львів, вул. Шептицького, 14). Вам потрібно мати паспорт із вами. За клопотанням майбутнього Клієнта, адвокати та фахівці Компанії можуть бути запрошені на контракт на укладення договору.

Клієнт та його сім’я також можуть безкоштовно брати участь у тренінгах, семінарах та лекціях та підписатись на інформаційний бюлетень з новинами законодавства України..

Після укладення договору Клієнт може замовити послуги юристів Компанії за телефонами, електронною поштою, Skype, факсом та іншими доступними йому засобами зв’язку.

 СІМЕЙНІ АДВОКАТИ®  – права сім’ї захищені.