Приватні адвокати

  Повний адвокатський захист і комплексне юридичне обслуговування Клієнта, за абонентською програмою ПРИВАТНІ АДВОКАТИ® означає, що Клієнт (фізична особа) по всій території України отримує від Компанії послуги по захисту прав у цивільних, кримінальних, адміністративних справах та справах про адміністративні правопорушення. Крім цього, Компанія представляє інтереси Клієнта у всіх можливих відносинах з будь-якими фізичними чи юридичними особами.

  Клієнт обслуговуються цілодобово, без вихідних та святкових днів, перерви на обід, а адвоката Компанії Клієнт може викликати на роботу, додому чи на місце події. Компанія, за допомогою електронної пошти, повідомляє Клієнта про появу нових послуг або новел у законодавстві,  які можуть вплинути на його життя.

 До виключних прав Клієнта за абонентською програмою ПРИВАТНІ АДВОКАТИ® належать: право протягом терміну дії договору отримувати безкоштовні консультації та правові поради в конкретних ситуаціях, які виникають у житті без обмеження кількості таких консультацій. В інтересах Клієнта, за потреби, безкоштовно складаються прості заяви або скарги, а також надається безкоштовне методичне забезпечення.

  Клієнт адвокатської компанії, який користується послугами ПРИВАТНОГО АДВОКАТА® вправі отримати можливість здійснити післяоплату отриманих послуг або  розтермінувати оплату послуг на тривалий час. Тривалість цього часу, а також розмір внесків встановлюється у кожному випадку окремо з урахуванням побажань та можливостей Клієнта. У всіх випадках Клієнт адвокатської компанії, який користуються послугами ПРИВАТНОГО АДВОКАТА®, здійснює оплату отриманих послуг за спеціальними цінами, які вказані у розділі меню “Послуги та ціни”. Розмір оплати є сталим і за жодних обставин не може бути змінений в бік зростання. Клієнт Компанії може розрахуватися за послуги безготівковим платежем у офісі Каомпанії.

  Клієнт отримує можливість виготовити персональну пластикову КАРТКУ КЛІЄНТА, яка є посвідченням особи, що перебуває під захистом адвокатської компанії. У КАРТКУ КЛІЄНТА вміщено фото Клієнта, його прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, номер та термін дії укладеного з Компанією договору, а також текст, який засвідчує, що пред’явник КАРТКИ КЛІЄНТА перебуває під захистом  Адвокатської компанії “АВЕЛЕКС” і у разі його затримання слід негайно повідомити адвоката Клієнта за поданими номерами телефону. Договір між Компанією та Клієнтом містить положення про неможливість допиту Клієнта правоохоронними органами у відсутності адвоката Компанії.

  Вартість абонентської плати за програмою ПРИВАТНІ АДВОКАТИ®є символічною і  становить лише 1700 грн./рік (1/2 мінімальної заробітньої плати або 50 Євро .

  Клієнт отримує можливість запобігти виникненню проблемних ситуацій, набуває безперечну перевагу перед можливими опонентами, перебуває у виграшній позиції, яка підкреслює і оздоблює його статус. У разі виникнення відповідної ситуації Клієнт не витрачає час на пошуки адвоката, а також негайно може отримати пораду у даній ситуації.

  Якщо Клієнт Компанії виявить незадоволення якістю наданих послуг, йому будуть повернуті сплачені ним кошти. Це правило діє безумовно коли якість наданих послуг постраждала з вини Компанії. Якщо Керуючий партнер Компанії, який розглядає скарги Клієнтів, прийде до висновку, що якість наданих Клієнту послуг відповідає належному рівню, а скарга чи претензія є не обгрунтованою та безпідставною, то одночасно з поверненням коштів Клієнту, з ним розривається укладений договір без можливості в майбутньому укласти будь-який новий договір з Компанією.

  Компанія будує з своїми Клієнтами партнерські відносини, які вперше в Україні передбачають можливість внесення Клієнтом нових, узгоджених, умов у свій договір, що робить його не просто покращеним, а ексклюзивним.

  Договори про повний адвокатський захист і комплексне юридичне обслуговування Клієнта за абонентською програмою ПРИВАТНІ АДВОКАТИ®  укладаються особисто Клієнтом в приміщенні Адвокатської компанії “АВЕЛЕКС” (м.Львів, вул.Шептицьких, 14). Потрібно мати при собі паспорт. За бажанням майбутнього Клієнта, для укладення договору адвокати та спеціалісти Компанії можуть бути запрошеними  до нього додому або на роботу.

  Після укладення договору, Клієнт може замовляти послуги адвокатів Компанії по телефону, електронній пошті, скайпу, факсу та іншими доступними йому засобами зв’язку.

ПРИВАТНІ АДВОКАТИ® – Ваші права захищено.